Toucan 2 - en to pl translation catalogue (143 entries)

en: The passwords do not match
pl: Hasła nie zgadzają się

en: Differential
pl: Dyferencyjny

en: Mirror (Copy)
pl: Lustruj (kopiuj)

en: Mirror (Update)
pl: Lustruj (aktualizuj)

en: Mirror
pl: Lustro

en: Welcome to the Toucan command line system
pl: Witaj w wierszu poleceń programu Toucan

en: The command is not recognised
pl: Polecenie nie jest uznawane

en: There was an error reading from the rules file
pl: Nastąpił błąd w czytaniu pliku reguł

en: Error
pl: Błąd

en: There was an error saving to the rules file, 
    please check it is not set as read only or in use
pl: Nastąpił błąd w zapisie pliku projektów, 
    sprawdź proszę czy plik nie jest ustawiony jako "tylko do odczytu" lub nie jest w użyciu

en: File to Exclude
pl: Wykluczony plik

en: Folder to Exclude
pl: Wykluczony folder

en: Location to Include
pl: Dołączone położenie

en: Locations to Include
pl: Dołączone położenia

en: Starting
pl: Uruchamianie

en: Delete
pl: Usuń

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Line %d has an incorrect number of parameters
pl: Linijka %d ma złą liczbę parametrów

en:  not recognised on line %d
pl:  nie można rozpoznać w linijce %d

en: Setting up progress bar
pl: Ustawianie paska postępu

en: Equalise
pl: Synchronizuj

en: Clean
pl: Wyczyść

en: Restore
pl: Odnów

en: Deleted
pl: Usunięte

en: Failed to delete
pl: Nie udało się usunąć

en: Moved
pl: Przeniesione

en: Failed to move
pl: Nie udało się przesunąć

en: Copied
pl: Skopiowane

en: Failed to copy
pl: Nie udało się skopiować

en: Renamed
pl: Zmieniono nazwę

en: Failed to rename
pl: Nie udało się zmienić nazwy

en: Executed
pl: Wykonane

en: Not all of the required fields are filled
pl: Nie wszystkie wymagane pola zostały wypełnione

en: Finished
pl: Gotowe!

en: Icons and Text
pl: Ikony i Tekst

en: Sync
pl: Synchronizacja

en: Progress
pl: Postęp

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Update
pl: Aktualizacja

en: Move
pl: Przenieś

en: Complete
pl: Całkowity

en: Encrypt
pl: Zaszyfruj

en: Decrypt
pl: Rozszyfruj

en: Text
pl: Tekst

en: Backup
pl: Archiwizacja

en: Secure
pl: Zabezpieczenie

en: Rules
pl: Reguły

en: Variables
pl: Wartości zmienne

en: Script
pl: Skrypt

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Help
pl: Pomoc

en: Other
pl: Inne

en: Creating file list, this may take some time.
pl: Tworzenie listy plików, może to zająć trochę czasu.

en: There was an error reading from the jobs file
pl: Nastąpił błąd w czytaniu pliku projektów

en: There was an error saving to the jobs file, 
    please check it is not set as read only or in use
pl: Nastąpił błąd w zapisie pliku z projektami, 
    sprawdź proszę czy plik nie jest ustawiony jako "tylko do odczytu" lub nie jest w użyciu

en: Job Name
pl: Nazwa Projektu

en: Function
pl: Funkcja

en: Retain Timestamps
pl: Zatrzymaj znakowanie czasu

en: Retain Attributes
pl: Zatrzymaj atrybuty

en: Ignore Read-Only
pl: Zignoruj "tylko do odczytu"

en: Ignore Daylight Savings
pl: Zignoruj czas letni

en: Run
pl: Uruchom

en: Preview
pl: Podgląd

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Source
pl: Źródło

en: Destination
pl: Cel

en: Type
pl: Typ

en: Compression Level
pl: Poziom Kompresji

en: Default
pl: Domyślne

en: Password
pl: Hasło

en: Computer
pl: Komputer

en: Backup Location
pl: Archiwizuj pozycje

en: Files to Backup
pl: Pliki do archiwizacji

en: Files to Secure
pl: Pliki do zabezpieczenia

en: Name
pl: Nazwa

en: Rule
pl: Reguła

en: Remember Entered Information
pl: Zapamiętaj wpisane informacje

en: Language
pl: Język

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Font
pl: Czcionka

en: Choose font
pl: Wybierz czcionkę

en: Enable Tooltips
pl: Włącz dymki

en: Small Borders
pl: Małe brzegi

en: About
pl: O

en: Expansion
pl: Rozszerzenie

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: Remove
pl: Usuń

en: Expand all
pl: Rozwiń wszystko

en: Insert Variable
pl: Wstaw wartość zmienną

en: Differential only supports one folder
pl: Dyferencyjny obsługuje tylko jeden folder

en: Please select the source folder
pl: Proszę wybrać folder źródłowy

en: Please select the destination folder
pl: Proszę wybierz folder celowy

en: Please enter the name for the new rules
pl: Proszę wpisz nazwę dla nowych reguł

en: New Rules
pl: Nowe reguły

en: Do you wish to save the current rules?
pl: Czy chcesz zapisać obecne reguły?

en: Rules Save
pl: Zapis reguł

en: There is already a set of rules with this name
pl: Już istnieje zestaw reguł o tej nazwie

en: Do you wish to save the current job?
pl: Czy chcesz zapisać obecny projekt?

en: Job Save
pl: Zapis projektu

en: Please select the folder to store your backups
pl: Proszę wybierz folder do zachowania twoich archiwów

en: Restore into:
pl: Odnów do:

en: Please choose a file to backup to
pl: Proszę wybierz plik do zapisu archiwizacji

en: Please enter the name for the new varaible
pl: Proszę wpisz nazwę dla nowej wartości zmiennej

en: New Variable
pl: Nowa wartość zmienna

en: Do you wish to save the current variable?
pl: Czy chcesz zapisać obecną wartość zmienną?

en: Variable Save
pl: Zapis wartości zmiennej

en: Please enter the name for the new variable
pl: Proszę podaj nazwę dla nowej wartości zmiennej

en: There is already a variable with this name
pl: Już istnieje wartość zmienna z tą nazwą

en: Choose a directory
pl: Wybierz folder

en: Please insert the location you want to point to.
pl: Proszę podaj pozycje celową.

en: Location
pl: Pozycja

en: Please enter the name for the new script
pl: Proszę wpisz nazwę dla nowego skryptu

en: New Script
pl: Nowy Skrypt

en: Do you wish to save the current script?
pl: Czy chcesz zapisać obecny skrypt?

en: Script Save
pl: Zapis skryptu

en: There is already a script with this name
pl: Już istnieje skrypt z tą nazwą.

en: Please enter the name for the new job
pl: Proszę wpisz nazwę dla nowego projektu

en: New Job
pl: Nowy Projekt

en: There is already a job with this name
pl: Już istnieje projekt z tą nazwą

en: Exclude by extension
pl: Wyklucz według rozszerzenia

en: Exclude by name
pl: Wyklucz według nazwy

en: Include by extension
pl: Dołącz według rozszerzenia

en: Include by name
pl: Dołącz według nazwy

en: Overwritten
pl: Nadpisane

en: If needed
pl: W razie potrzeby

en: Location to Extract into
pl: Położenie wypakowania

en: Archives to Extract
pl: Archiwa do wypakowania

en: None
pl: Brak

en: Fastest
pl: Najszybszy

en: Fast
pl: Szybki

en: Maximum
pl: Maksymalny

en: Repeat Password
pl: Powtórz hasło

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Time
pl: Czas

en: Status
pl: Stan

en: Please select a folder
pl: Proszę wybierz folder

en: Encrypted
pl: Zaszyfrowane

en: Failed to encrypt
pl: Nie udało się zaszyfrować

en: Failed to decrypt
pl: Nie udało się rozszyfrować

en: Decrypted
pl: Rozszyfrowane

en: Removed
pl: Usunięto

en: Input Password
pl: Wpisz hasło
