Toucan - en to et translation catalogue (145 entries)

en: The passwords do not match
et: Paroolid ei ühti

en: Differential
et: Vahettegev

en: Mirror (Copy)
et: Peegeldus (koopia)

en: Mirror (Update)
et: Peegeldus (uuendus)

en: Mirror
et: Peegeldus

en: Welcome to the Toucan command line system
et: Tere tulemast Toucani käsureale

en: The command is not recognised
et: Käsk ei ole arusaadav

en: There was an error reading from the rules file
et: Viga reeglifaili lugemisel

en: Error
et: Viga

en: There was an error saving to the rules file, 
    please check it is not set as read only or in use
et: Viga tööfaili salvestamisel, palun kontrolli, et fail 
    ei oleks kirjutuskaitstud või juba kasutusel

en: File to Exclude
et: Väljajäetavad failid

en: Folder to Exclude
et: Väljajäetavad kaustad

en: Location to Include
et: Juurdelisatav asukoht

en: Locations to Include
et: Juurdelisatavad asukohad

en: Starting
et: Alustan

en: Delete
et: Kustuta

en: Execute
et: Käivita

en: Line %d has an incorrect number of parameters
et: Rida %d sisaldab vale arvu parameetreid

en:  not recognised on line %d
et: ei tunnistata real %d

en: Setting up progress bar
et: Seadistan edenemise näidikut

en: Equalise
et: Ühtlusta

en: Clean
et: Puhasta

en: Restore
et: Taasta

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Failed to delete
et: Kustutamine ebaõnnestus

en: Moved
et: Teisaldatud

en: Failed to move
et: Teisaldamine ebaõnnestus

en: Copied
et: Kopeeritud

en: Failed to copy
et: Kopeerimine ebaõnnestus

en: Renamed
et: Ümber nimetatud

en: Failed to rename
et: Ümbernimetamine ebaõnnestus

en: Executed
et: Käivitatud

en: Not all of the required fields are filled
et: Kõik vajalikud väljad ei ole täidetud

en: Elapsed
et: Aega kulunud

en: Finished
et: Lõpetatud

en: Icons and Text
et: Ikoonid ja tekst

en: Sync
et: Sünkimine

en: Progress
et: Edenemine

en: Copy
et: Kopeeri

en: Update
et: Uuenda

en: Move
et: Teisalda

en: Complete
et: Täielik

en: Encrypt
et: Krüpteeri

en: Decrypt
et: Dekrüpteeri

en: Text
et: Tekst

en: Backup
et: Varundamine

en: Secure
et: Krüptimine

en: Rules
et: Reeglid

en: Variables
et: Muutujad

en: Script
et: Skript

en: Settings
et: Seaded

en: Help
et: Abi

en: Other
et: Muu

en: Creating file list, this may take some time.
et: Loon failide nimekirja, see võib võtta natuke aega.

en: There was an error reading from the jobs file
et: Viga tööfaili lugemisel

en: There was an error saving to the jobs file, 
    please check it is not set as read only or in use
et: Viga tööfaili salvestamisel, palun kontrolli, et fail 
    ei oleks kirjutuskaitstud või juba kasutusel.

en: Job Name
et: Töö nimi

en: Function
et: Tegevus

en: Retain Timestamps
et: Säilita ajaväärtus

en: Retain Attributes
et: Säilita atribuudud

en: Ignore Read-Only
et: Ignoreeri kirjutuskaitset

en: Ignore Daylight Savings
et: Ignoreeri suveaega

en: Run
et: Käivita

en: Preview
et: Eelvaade

en: Refresh
et: Värskenda

en: Source
et: Lähtekoht

en: Destination
et: Sihtkoht

en: Type
et: Tüüp

en: Format
et: Formaat

en: Compression Level
et: Tihendamise aste

en: Default
et: Vaikeväärtused

en: Password
et: Parool

en: Computer
et: Minu arvuti

en: Backup Location
et: Varunduse asukoht

en: Files to Backup
et: Varundatavad failid

en: Files to Secure
et: Krüpteeritavad failid

en: Name
et: Nimi

en: Rule
et: Reegel

en: Remember Entered Information
et: Mäleta sisestatud infot

en: Language
et: Keel

en: Tab style
et: Sakkide stiil

en: Apply
et: Rakenda

en: Choose font
et: Vali font

en: Enable Tooltips
et: Segitused

en: Small Borders
et: Väikesed äärised

en: About
et: Programmist

en: Expansion
et: Laiendamine

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Remove
et: Eemalda

en: Expand all
et: Laienda kõik

en: Insert Variable
et: Lisa muutuja

en: Differential only supports one folder
et: Vahettegev toetab ainult ühte kausta

en: Please select the source folder
et: Palun vali lähtekaust

en: Please select the destination folder
et: Palun vali sihtkaust

en: Please enter the name for the new rules
et: Palun sisesta uue reegli nimi

en: New Rules
et: Uus reegel

en: Do you wish to save the current rules?
et: Kas soovid kehtivad reeglid salvestada?

en: Rules Save
et: Reegli salvestamine

en: There is already a set of rules with this name
et: Sellise nimega reegel on juba olemas

en: Do you wish to save the current job?
et: Kas soovid kehtiva töö salvestada?

en: Job Save
et: Töö salvestamine

en: Please select the folder to store your backups
et: Palun vali kaust varukoopiate salvestamiseks

en: Restore into:
et: Taasta kausta:

en: Please choose a file to backup to
et: Palun vali varunduse fail

en: Please enter the name for the new varaible
et: Palun sisesta uue muutuja nimi

en: New Variable
et: Uus muutuja

en: Do you wish to save the current variable?
et: Kas soovid kehtiva muutuja salvestada?

en: Variable Save
et: Muutuja salvestamine

en: Please enter the name for the new variable
et: Palun sisesta uue muutuja nimi

en: There is already a variable with this name
et: Sellise nimega muutuja on juba olemas

en: Choose a directory
et: Vali kataloog

en: Please insert the location you want to point to.
et: Palun sisesta viide asukohale.

en: Location
et: Asukoht

en: Please enter the name for the new script
et: Palun sisesta uue skripti nimi

en: New Script
et: Uus skript

en: Do you wish to save the current script?
et: Kas soovid kehtiva skripti salvestada?

en: Script Save
et: Skripti salvestamine

en: There is already a script with this name
et: Sellise nimega skript on juba olemas

en: Please enter the name for the new job
et: Palun sisesta uue töö nimi

en: New Job
et: Uus töö

en: There is already a job with this name
et: Sellise nimega töö on juba olemas

en: Exclude by extension
et: Väljajäetavad faililaiendid

en: Exclude by name
et: Väljajäetavad failinimed

en: Include by extension
et: Juurdelisatavad faililaiendid

en: Include by name
et: Juurdelisatavad failinimed

en: Overwritten
et: Üle kirjutatud

en: If needed
et: Vajadusel

en: Location to Extract into
et: Kaust varukoopiate taastamiseks

en: Archives to Extract
et: Taastatav varukoopia

en: None
et: Puudub

en: Fastest
et: Kiireim

en: Fast
et: Kiire

en: Maximum
et: Maksimaalne

en: Repeat Password
et: Korda parooli

en: Cancel
et: Loobu

en: Time
et: Aeg

en: Status
et: Staatus

en: Please select a folder
et: Palun vali kaust

en: Encrypted
et: Krüpteeritud

en: Failed to encrypt
et: Krüpteerimine ebaõnnestus

en: Failed to decrypt
et: Dekrüpteerimine ebaõnnestus

en: Decrypted
et: Dekrüpteeritud

en: Removed
et: Eemaldatud

en: Input Password
et: Sisesta parool
