Toucan 2 - en to bg translation catalogue (89 entries)

en: Password
bg: Парола

en: Please enter your password
bg: Моля въведете паролата си

en: Error
bg: Грешка

en: Differential
bg: Разграничителен

en: Mirror (Copy)
bg: Огледало (Копие)

en: Mirror (Update)
bg: Огледало (Подновяване)

en: Starting
bg: Начало

en: Delete
bg: Изтрий

en: Execute
bg: Изпълни

en: Line %d has an incorrect number of parameters
bg: Грешни параметри в ред %d

en:  not recognised on line %d
bg: Неразпознато в ред %d

en: Move
bg: Премести

en: Copy
bg: Копирай

en: Equalise
bg: Дуплекс

en: Restore
bg: Възстанови

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Failed to delete
bg: Неуспешен опит за изтриване

en: Moved
bg: Преместен

en: Failed to move
bg: Неуспешен опит за преместване

en: Copied
bg: Копирано

en: Failed to copy
bg: Неуспешен опит за копиране

en: Executed
bg: Изпълнено

en: Not all of the required fields are filled
bg: Не всички необходими полета са попълнени

en: Finished
bg: Завършено

en: Encrypt
bg: Криптирай

en: Decrypt
bg: Декриптирай

en: Encrypted
bg: Криптирано

en: Failed to encrypt
bg: Неуспешен опит за криптиране

en: Failed to decrypt
bg: Неуспешен опит за декриптиране

en: Decrypted
bg: Декриптирано

en: Icons and Text
bg: Иконки и текст

en: Sync
bg: Синхрон.

en: Progress
bg: Напредък

en: Other
bg: Други

en: Complete
bg: Пълен

en: Update
bg: Обнови

en: Job Name
bg: Име на задачата

en: Rules
bg: Правила

en: Function
bg: Функции

en: Retain Timestamps
bg: Съхрани времевите щампи

en: Retain Attributes
bg: Съхрани атрибути

en: Ignore Read-Only
bg: Игнорирай "четене само"

en: Ignore Daylight Savings
bg: Игнорирай лятното време

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Source
bg: Източник

en: Destination
bg: Местоназначение

en: Type
bg: Тип

en: Format
bg: Форматирай

en: Compression Level
bg: Ниво на компресия

en: Default
bg: По подразбиране

en: Backup Location
bg: Местонахождение на копието

en: Files to Backup
bg: Файлове за копиране

en: Name
bg: Име

en: Files to exclude (file name, path or extension)
bg: Файлове за изключване (име на файл, път или разширение)

en: Folders to exclude (folder name or path)
bg: Папки за изключване (име на папка или път)

en: Locations to always include (file/folder name, path or  file extension)
bg: Винаги включвай следните места (име на файл/папка, път или файлово разширение)

en: Backup
bg: Копие

en: Secure
bg: Подсигурен

en: Language
bg: Език

en: Text
bg: Текст

en: Font
bg: Шрифт

en: About
bg: За програмата

en: Script
bg: Скрипт

en: Settings
bg: Настройки

en: Help
bg: Помощ

en: Save
bg: Запиши

en: Insert Variable
bg: Добавете променлива

en: File to exclude
bg: Файл за изключване

en: Folder to exclude
bg: Папка за изключване

en: You must select a name for this set of Rules
bg: Трябва да изберете име за този набор от Правила

en: Location to include
bg: Място за включване

en: Please select the folder to store your backups
bg: Моля, изберете папката, в която да бъдат съхранявани Вашите копия

en: Restore into:
bg: Възстанови в:

en: Please choose a file to backup to
bg: Моля, изберете файл, в който да създадете копие

en: Choose a directory
bg: Изберете директория

en: Please insert the location you want to point to.
bg: Моля, въведете ресурса към който искате да посочите път.

en: Location
bg: Ресурс

en: Please enter the name for the new script
bg: Моля, въведете име за новия скрипт

en: New Script
bg: Нов скрипт

en: Job name
bg: Име на задача

en: Please chose a job to save to
bg: Моля, изберете задача, в която да запишете

en: None
bg: Отсъства

en: Fastest
bg: Най-бързо

en: Fast
bg: Бързо

en: Maximum
bg: Максимално

en: Ultra
bg: Максимално

en: Cancel
bg: Отмени

en: Time
bg: Време

en: Removed
bg: Отстранен
