Money Manager Ex - en to uk translation catalogue (525 entries)

en:   and contributers from around the world.
uk: та помічники з усього світу.

en: Released under the GNU GPL License
uk: Розповсюджується згідно до ліцензії  GNU GPL

en: Version History
uk: Історія версій

en: Using Language :
uk: Використовується мова :

en: Open the previously opened database :
uk: Відкрити попередню базу

en: Create a new database file to get started
uk: Створити новий файл бази данних для початку

en: Read Documentation
uk: Прочитати документацію

en: Read the user manual
uk: Прочитати керівництво користувача

en: Visit Website for more information
uk: Дивіться Веб-сайт для додаткової інформації

en: Open the Money Manager Ex website for latest news, updates etc
uk: Відкрити веб-сайт Money Manager Ex, заради останніх новин, оновлень, і т.п.

en: Asset Details
uk: Детальні відомості про майно

en: Name
uk: Назва

en: Enter the name of the asset
uk: Введіть назву майна

en: Date
uk: Дата

en: Specify the date of purchase of asset
uk: Введіть дату придбання майна

en: Asset Type
uk: Тип майна

en: Property
uk: Власність

en: Automobile
uk: Автомобіль

en: Household Object
uk: Домашне приладдя

en: Art
uk: Мистецтво

en: Jewellery
uk: Дорогоцінності

en: Other
uk: Інше

en: Select type of asset
uk: Виберіть тип майна

en: Value
uk: Вартість

en: Enter the current value of the asset
uk: Введіть поточну вартість майна

en: Change in Value
uk: Зміна вартості

en: None
uk: Нема

en: Appreciates
uk: Дорожчає

en: Depreciates
uk: Дешевшає

en: Specify if the value of the asset changes over time
uk: Задайте, якщо вартість майна змінюється з часом

en: Rate of Change
uk: Швидкіть зміни

en: Notes
uk: Примітки

en: Enter notes associated with this asset
uk: Введіть примітки до цьго майна

en: OK
uk: ОК

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Invalid Value
uk: Невірна вартість

en: Error
uk: Помилка

en: Rate of Change in Value
uk: Швидкість зміни вартості

en: Assets
uk: Майно

en: Total:
uk: Всього:

en: Type
uk: Тип

en: New
uk: Нове

en: New Asset
uk: Нове майно

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit Asset
uk: Редагувати майно

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete Asset
uk: Видалити майно

en: Total: %s
uk: Всього: %s

en: &New Asset
uk: &Нове майно

en: &Edit Asset
uk: &Редагувати майно

en: &Delete Asset
uk: &Видалити майно

en: Do you really want to delete the Asset?
uk: Ви дійсно хочете видалити це майно ?

en: Confirm Asset Deletion
uk: Підтвердіть видалення майна

en: Account Name
uk: Назва рахунку

en: Select Account
uk: Виберіть Рахунок

en: Specify the date of the next bill or deposit
uk: Вкажіть дату наступної виплати чи доходу

en: Repeats
uk: Повторюється

en: Weekly
uk: Щотижнево

en: Bi-Weekly
uk: Кожні два тижні

en: Monthly
uk: Щомісячно

en: Bi-Monthly
uk: Кожні два місяці

en: Quarterly
uk: Поквартально

en: Half-Yearly
uk: Раз у півріччя

en: Yearly
uk: Щорічно

en: Four Months
uk: Чотири місяці

en: Four Weeks
uk: Чотири тижні

en: Times Repeated
uk: Разів повторювати

en: Specify the number of times this series repeats. Leave blank if this series continues forever.
uk: Вкажіть кількість повторів у серії. Залиште пустим якщо серія повторюється нескінченно

en: Transaction Details
uk: Транзакція детально

en: Transaction Type
uk: Тип Транзакції

en: Withdrawal
uk: Витрата

en: Deposit
uk: Дохід

en: Transfer
uk: Переміщення

en: Specify the type of transactions to be created.
uk: Задайте тип транзакцій що потрібно створити

en: Advanced
uk: Додатково

en: Specify advanced settings for transaction
uk: Вкажіть додаткові установки для транзакції

en: Payee
uk: Отримувач

en: Select Payee
uk: Виберіть отримувача

en: Specify where the transaction is going to or coming from
uk: Вкажіть де чи звідки проходить транзакція

en: Number
uk: Номер

en: Specify any associated check number or transaction number
uk: Вкажіть номер асоційованого чека або номер транзакції

en: To
uk: На

en: Select To Acct
uk: Виберіть На який рахунок

en: Specify the transfer account
uk: Вкажіть рахунок переводу

en: Specify the date of the transaction
uk: Вкажіть дату транзакції

en: Category
uk: Категорія

en: Select Category
uk: Виберіть Категорію

en: Specify the category for this transaction
uk: Вкажіть категорію для цієї транзакції

en: Status
uk: Статус

en: Reconciled
uk: Проведена

en: Void
uk: Недійсна

en: Specify the status for the transaction
uk: Вкажіть статус для транзакції

en: Specify any text notes you want to add to this transaction.
uk: Вкажіть будь-які примітки, які ви бажаєте додати до цієї транзакції

en: Amount
uk: Сума

en: Specify the amount for this transaction
uk: Вкажіть суму для цієї транзакції

en: Select To
uk: Вкажіть На

en: To Account Amount Entry
uk: Введення суми на рахунок

en: Amount to be recorded in To Account
uk: Сума, яка буде записана на рахунок На

en: Invalid To Amount Entered
uk: Вказана невірна сума На

en: From
uk: З

en: Select From
uk: Виберіть З

en: Payee
uk: Одержувач

en: From Account
uk: Рахунок З

en: Category
uk: Категорія

en: Invalid Amount Entered
uk: Сумма невірно введена

en: Account
uk: Рахунок

en: To Account
uk: Рахунок На

en: From and To Account cannot be the same.
uk: Рахунки З і НА не можуть бути однаковими

en: Next Due Date
uk: Наступна дата оплати

en: Frequency
uk: Частота

en: Remaining Days
uk: Днів залишається

en: New Series
uk: Нова серія

en: New Bills && Deposit Series
uk: Нова серія Витрат і Доходів

en: Edit Series
uk: Редагувати серію

en: Edit Bills && Deposit Series
uk: Редагувати серію Витрат і Доходів

en: Delete Series
uk: Видалити серію

en: Delete Bills && Deposit Series
uk: Видалити серію Витрат і Доходів

en: Enter Transaction
uk: Ввести Транзакцію

en: Enter Next Bills && Deposit Occurrence
uk: Ввести наступну появу Витрат і Доходів

en:  days remaining
uk:  днів залишилось

en: &New Bills && Deposit Series
uk: &Нова серія Витрат і Доходів

en: &Edit Bills && Deposit Series
uk: &Редагувати серію Витрат і Доходів

en: &Delete Bills && Deposit Series
uk: &Видалити серію Витрат і Доходів

en: Enter next Occurrence
uk: Вкажіть наступну появу

en: Do you really want to delete the series?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити серію ?

en: Confirm Series Deletion
uk: Підтвердіть видалення серії

en: Type:
uk: Тип:

en: Expense
uk: Витрата

en: Income
uk: Дохід

en: Specify whether this category is an income or an expense category
uk: Вкажіть, ця категорія це дохід, чи витрата

en: Frequency:
uk: Частота

en: Specify the frequency of the expense or deposit
uk: Вкажіть частоту витрат чи доходу

en: Amount:
uk: Сума:

en: Enter the amount budgeted for this category.
uk: Вкажіть планову суму для данної категорії

en: View All Budget Categories
uk: Проглянути всі заплановані категорії

en: View Non-Zero Budget Categories
uk: Проглянути ненульові заплановані категорії

en: Budget Setup for
uk: Настройки бюджету на

en: Viewing All Budget Categories
uk: Проглянути всі категорії бюджету

en: Estimated Income: Actual Income:
uk: Прогнозований дохід : Дійсний дохід :

en: Estimated Expenses: Actual Expenses:
uk: Прогнозовані витрати : Дійсні витрати:

en: Category
uk: Категорія

en: Sub Category
uk: Підкатегорія

en: Estimated
uk: Прогноз

en: Actual
uk: Дісні

en: Estimated Income: %s Actual Income:  %s
uk: Прогнозований Дохід: %s Дійсний Дохід: %s

en: Estimated Expenses: %s Actual Expenses:  %s
uk: Прогнозовані Витрати: %s Дійсні Витрати:  %s

en: Add Budget Year
uk: Добавити Бюджетний рік

en: Add a new budget year
uk: Добавити новий бюджетний рік

en: Delete Budget Year
uk: Видалити бюджетний рік

en: Delete existing budget year
uk: Видалити існуючий бюджетний рік

en: Budget Year:
uk: Бюджетний рік:

en: Enter the year in YYYY format to specify year
uk: Введіть рік у форматі РРРР щоб вказати рік

en: Base Budget On:
uk: Базувати бюджет на :

en: Specify year to base budget on.
uk: Вкажіть рік, на якому базувати бюджет

en: Year is not valid
uk: Невірний рік

en: Budget Year already exists
uk: Бюджетний рік вже існує

en: Enter the name of the category to add or edit here
uk: Вкажіть назву категорії щоб добавити чи редагувати її тут

en: Add
uk: Добавити

en: Add a new category
uk: Добавити нову категорію

en: Edit the name of an existing category
uk: Редагувати ім'я існуючої категорії

en: Delete an existing category. The category cannot be used by existing transactions.
uk: Видалити існуючу категорію. Категорія не може бути використана у існуючих транзакціях.

en: Select
uk: Вибрати

en: Select the currently selected category as the selected category for the transaction
uk: Вибрати категорію що виділена у данний момент як вибрану категорію для транзакції

en: Category with same name exists
uk: Категорія з таким ім'ям вже існує

en: Sub Category with same name exists
uk: Підкатегорія з таким ім'ям вже існує

en: Invalid Parent Category. Choose Root or Main Category node.
uk: Невірна батьківська категорія. Вкажіть кореневу чи одну з головних категорій.

en: Error adding Category
uk: Помилка при додаванні Категорії

en: Category is in use
uk: Категорія використовується

en: Sub-Category is in use
uk: Підкатегорія використовується

en: Currency Name
uk: Назва валюти

en: Prefix Symbol
uk: Символ-префікс

en: Suffix Symbol
uk: Символ-суфікс

en: Decimal Char
uk: Десятковий символ

en: Grouping Char
uk: Групуючий символ

en: Unit Name
uk: Назва

en: Cents Name
uk: Назва копійок

en: Conversion to Base Rate
uk: Курс відносно базової

en: Scale
uk: Мірило

en: Value of 123456.78 will be
uk: Значення 123456.78 буде

en: Update
uk: Оновити

en: Base Conversion Rate should be greater than 0.0
uk: Курс відносно бази має бути більший за 0.0

en: Specify Account
uk: Вкажіть Рахунок

en: Specify Date Range
uk: Вкажіть Діапазон Дат

en: Specify Payee
uk: Вкажіть Одержувача

en: Specify Category
uk: Вкажіть Категорію

en: Specify Status
uk: Вкажіть Статус

en: Specify Type
uk: Вкажіть Тип

en: Specify Amount Range
uk: Вкажіть Діапазон Суми

en: Specify Notes
uk: Вкажіть Нотатки

en: Name of Currency to Add
uk: Назва валюти, яку добавляєм

en: Add Currency
uk: Добавити валюту

en: Currency name already exists!
uk: Така назва валюти вже існує !

en: View All Transactions
uk: Показати всі транзакції

en: View Reconciled Transactions
uk: Показати Проведені Транзакції

en: View Un-Reconciled Transactions
uk: Показати непроведені транзакції

en: View Void Transactions
uk: Показати недійсні транзакції

en: View Flagged Transactions
uk: Показати Відмічені Транзакції

en: View Transactions from last 30 days
uk: Показати транзакції за останні 30 днів

en: View Transactions from last 3 months
uk: Показати транзакції за останні 3 місяці

en: Delete all transactions in current view
uk: Видалити всі транзакції у поточному виді

en: Delete all flagged transactions
uk: Видалити всі відмічені транзакції

en: Viewing All Transactions
uk: Показуються всі транзакції

en: Date
uk: Дата

en: Balance
uk: Баланс

en: New Transaction
uk: Нова Транзакція

en: Edit Transaction
uk: Редагувати транзакцію

en: Delete Transaction
uk: Видалити Транзакцію

en: Category         :
uk: Категорія        :

en: Sub Category  :
uk: Підкатегорія     :

en: Notes               :
uk: Нотатки             :

en: Account Balance : %s      Reconciled Balance : %s
uk: Баланс рахунку : %s      Проведений Баланс : %s

en: Please Wait
uk: Будь-ласка зачекайте

en: Accessing Database
uk: Доступ до бази даних

en: Account View :
uk: Перегляд рахунку :

en: Category:
uk: Категорія:

en: Sub Category:
uk: Підкатегорія:

en: Notes:
uk: Нотатки:

en: Viewing all transactions
uk: Перегляд всіх транзакцій

en: Viewing Reconciled transactions
uk: Перегляд проведених транзакцій

en: Viewing Un-Reconciled transactions
uk: Перегляд непроведених транзакцій

en: Viewing transactions from last 30 days
uk: Перегляд транзакцій за останні 30 днів

en: Viewing transactions from last 3 months
uk: Перегляд транзакцій за останні 3 місяці

en: Viewing Void transactions
uk: Перегляд недійсних транзакцій

en: Viewing Flagged transactions
uk: Перегляд відмічених транзакцій

en: Do you really want to delete all the transactions shown?
uk: Ви дійсно хочете видалити всі показані транзакції ?

en: Confirm Transaction Deletion
uk: Підтвердість видалення транзакцій

en: Do you really want to delete all the flagged transactions?
uk: Ви дійсно хочете видалити всі відмічені транзакції ?

en: &New Transaction
uk: &Нова транзакція

en: &Edit Transaction
uk: &Редагувати транзакцію

en: &Delete Transaction
uk: &Видалити транзакцію

en: Mark As &Reconciled
uk: Відмітити як &Проведену

en: Mark As &Unreconciled
uk: Відмітити як &Непроведену

en: Mark As &Void
uk: Відмітити як Н&едійсну

en: Mark For &Followup
uk: Відмітити як В &Черзі

en: as Reconciled
uk: як Проведену

en: as Unreconciled
uk: як Непроведену

en: as Void
uk: як Недійсну

en: as needing Followup
uk: як очікуючу в Черзі

en: Mark all
uk: Виділити всі

en: Do you really want to delete the transaction?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити транзакцію ?

en: Add Account Wizard
uk: Майстер Добавляння Рахунку

en: New Database Wizard
uk: Майстер Нової Бази Даних

en: &Tools
uk: &Інструменти

en: Home Page
uk: Домашня сторінка

en: Bank Accounts
uk: Банківські Рахунки

en: Stocks
uk: Цінні папери

en: Budgeting
uk: Бюджетування

en: Reports
uk: Звіти

en: Summary of Accounts
uk: Зведення рахунків

en: Where the Money Goes
uk: Куда подіваються гроші

en: Last Calendar Month
uk: Останній календарний місяць

en: Current Month
uk: Поточний місяць

en: Last 30 Days
uk: Останні 30 днів

en: Last Year
uk: Останній Рік

en: Current Year
uk: Поточний Рік

en: To Whom the Money Goes
uk: Кому достаються гроші

en: Income vs Expenses
uk: Прибутки проти Витрат

en: Income vs Expenses - All Time
uk: Прибутки проти Витрат - За весь час

en: Transaction Report
uk: Звіт по транзакціям

en: Help
uk: Допомога

en: Do you really want to delete the account?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити рахунок ?

en: Confirm Account Deletion
uk: Підтвердження видалення рахунку

en: &Go To..
uk: &Перейти ...

en: &Edit Account
uk: &Редагувати рахунок

en: &Delete Account
uk: &Видалити рахунок

en: &Launch Account Website
uk: &Відкрити Веб-сайт Рахунка

en: &New Database	Ctrl-N
uk: &Нова база даних	Ctrl-N

en: &Open Database	Ctrl-O
uk: &Відкрити базу даних	Ctrl-O

en: Save Database &As
uk: Зберегти базу даних &як

en: &CSV Files
uk: Файли &CSV

en: Export to CSV
uk: Експорт до  CSV

en: &Report to HTML
uk: &Звіт у HTML

en: Export to HTML
uk: Експорт до  HTML

en: &Export
uk: Експорт

en: &QIF Files
uk: Файли &QIF

en: Import from QIF
uk: Імпорт з QIF

en: &Universal CSV Files
uk: &Універсальні файли CSV

en: Import from any CSV file
uk: Імпорт з будь-якого CSV файлу

en: &MMEX CSV Files
uk: CSV файли &MMEX

en: Import from MMEX CSV
uk: Імпорт з  CSV MMEX

en: &MM.NET CSV Files
uk: CSV файли &MM.NET

en: Import from MM.NET CSV
uk: Імпорт з CSV файлів MM.NET

en: Import
uk: Імпорт

en: Page Setup...
uk: Параметри сторінки...

en: Setup page printing options
uk: Настройка параметрів сторінки для друку

en: Current View
uk: Поточний вигляд

en: Preview current report
uk: Попередній перегляд поточного звіту

en: Print Preview...
uk: Попередній перегляд

en: Print current report
uk: Друкувати поточний звіт

en: Print...
uk: Друк...

en: E&xit	Alt-X
uk: В&ихід	Alt-X

en: Quit this program
uk: Вийти з програми

en: New &Account
uk: Новий &Рахунок

en: New Account
uk: Новий рахунок

en: Account &List
uk: Список рахунків

en: Show Account List
uk: Показати список рахунків

en: Edit Account
uk: Редагувати рахунок

en: Delete Account
uk: Видалити рахунок

en: Delete Account from database
uk: Видалити рахунок з бази даних

en: Organize &Categories
uk: Організувати &Категорії

en: Organize Categories
uk: Організувати Категорії

en: Organize &Payees
uk: Організувати &Одержувачів

en: Organize Payees
uk: Організувати Одержувачів

en: Organize Currency
uk: Організувати &Валюти

en: Budget Setup
uk: Настройка Бюджету

en: Bills && Deposits
uk: Витрати і Доходи

en: Stock Investments
uk: Цінні папери

en: Transaction Filter
uk: Фільтр транзакцій

en: &Options
uk: &Опції

en: &Help	Ctrl-F1
uk: &Допомога	Ctrl-F1

en: Show App Start Dialog
uk: Показати стартовий діалог

en: App Start Dialog
uk: Стартовий діалог

en: Check for &Updates
uk: Перевірити на оновлення

en: Check For Updates
uk: Перевірити на оновлення

en: Report Issues or Feedback
uk: Повідомити про проблеми , зворотній зв'язок

en: Send email through the mailing list to report issues with the software.
uk: Послати письмо щоб повідомити про проблеми з цією програмою

en: Be notified of new releases
uk: Бути в курсі нових версій

en: Sign up for the announcement mailing list
uk: Підписатись на розсилку новин

en: &About...
uk: &Про программу

en: Show about dialog
uk: Показати діалог відомостей про программу

en: &File
uk: &Файл

en: &Accounts
uk: &Рахунки

en: &Help
uk: &Допомога

en: Open
uk: Відкрити

en: Account List
uk: Список рахунків

en: Show Organize Categories Dialog
uk: Показати діалог організації категорій

en: Show Organize Payees Dialog
uk: Показати діалог організації одержувачів

en: Show Organize Currency Dialog
uk: Показати діалог організації валют

en: Error opening database
uk: Помилка відкриття бази даних

en: Opening Database File && Verifying Integrity
uk: Відкриття файла бази даних та перевірка цілісності

en: No Account available! Cannot Import! Create a new account first!
uk: Немає доступних рахунків! Імпорт неможливий ! Спочатку створіть новий рахунок !

en: Choose Account to import to:
uk: Виберіть рахунок в який буде виконано імпорт

en: QFX Import
uk: Імпорт QFX

en: No Account available!
uk: Немає доступних рахунків !

en: Choose Account to Edit
uk: Виберіть рахунок для редагування

en: Accounts
uk: Рахунки

en: Choose Account to Delete
uk: Виберіть рахунок для видалення

en: Today's Date:
uk: Сьогоднішня дата:

en: Summary
uk: Підсумок

en: Income vs Expenses: Current Month
uk: Дохід проти Витрат: Поточний місяць

en: Follow Up On
uk: Заплановано на

en: REPORTS
uk: ЗВІТИ

en: Account Name:
uk: Назва рахунку:

en: Enter the Name of the Account. This name can be renamed at any time.
uk: Введіть назву рахунку. Назву можна змінити у будь-який час.

en: Account Type:
uk: Тип рахунку:

en: Checking
uk: Чековий

en: Investment
uk: Інвестиційний

en: Specify the type of account to be created.
uk: Вкажіть тип рахунку який необхідно створити.

en: Account Number:
uk: Номер рахунку:

en: Enter the Account Number associated with this account.
uk: Введіть номер рахунку, який пов'язаний з цим рахунком

en: Held At:
uk: Зберігається в:

en: Enter the name of the financial institution in which the account is held.
uk: Вкажіть назву фінансової установи в якій відкрито рахунок.

en: Website:
uk: Вебсайт:

en: Enter the URL of the website for the financial institution.
uk: Вкажіть  URL веб-сайту фінансової установи

en: Contact:
uk: Контакт:

en: Enter any contact information for the financial institution.
uk: Вкажіть будь-яку контактну інформацію для фінансової установи

en: Access Info:
uk: Інф. для доступу

en: Enter any login/access information for the financial institution. This is not secure as anyone with access to the mmb file can access it.
uk: Введіть будь-яку інформацію, типу логіну, для фінансової установи. Це не є безпечним, так як кожен з доступом до файлу  mmb зможе її отримати.

en: Account Status:
uk: Статус рахунку:

en: Closed
uk: Закритий

en: Specify if this account has been closed. Closed accounts are inactive in most calculations, reporting etc.
uk: Вкажіть, чи цей рахунок закрито. Закриті рахунки не використовуються в більшості розрахунків та звітів, і т.п.

en: Initial Balance:
uk: Початковий баланс :

en: Enter the initial balance in this account.
uk: Введіть початковий баланс на цьому рахунку

en: Currency:
uk: Валюта:

en: Select Currency
uk: Оберіть валюту

en: Specify the currency to be used by this account.
uk: Вкажіть валюту, яка буде використовуватись цим рахунком

en: Notes:
uk: Нотатки:

en: Enter user notes and details about this account.
uk: Вкажіть примітки та деталі для  цього рахунку

en: Favorite Account
uk: Улюблений рахунок

en: Select whether this is an account that is used often. This is used to filter accounts display view.
uk: Вказати, чи часто цей рахунок використовується. Це впливає на показ рахунку у головному вікні

en: Account Name
uk: Назва рахунку

en: Account Name already exists
uk: Така назва рахунку вже існує

en: Currency
uk: Валюта

en: Init Balance
uk: Початковий баланс

en: General Settings
uk: Загальні установки

en: Base Currency
uk: Базова валюта

en: Set Currency
uk: Встановити валюту

en: View Settings
uk: Перегляд установок

en: Date Format
uk: Формат дати

en: Specify the date format for display
uk: Вказати формат дати для показу

en: Sample Date
uk: Приклад дати

en: Import/Export Settings
uk: Настройки імпорту/експорту

en: CSV Delimiter
uk: Розділяючий символ для CSV

en: Specify the delimiter to use when importing/exporting CSV files
uk: Вкажіть розділяючий символ що буде використано при імпорті/експорті файлів CSV

en: Language
uk: Мова

en: Specify the language to use
uk: Вкажіть мову як потрібно використовувати

en: Account View Options
uk: Опції перегляду рахунків

en: Accounts Visible
uk: Видимі рахунки

en: All
uk: Всі

en: Favorites
uk: Улюблені

en: Specify which accounts are visible
uk: Вкажіть, які рахунки видимі

en: Restore Defaults
uk: Повернути на початкові настройки

en: Restore Default Colors
uk: Повернути початкові кольори

en: Nav Tree
uk: Навігаційне дерево

en: Specify the color for the nav tree
uk: Вкажіть колір навігаційного дерева

en: List Background
uk: Фон для списку

en: Specify the color for the list background
uk: Вкажіть колір фону для списку

en: List Row 0
uk: Рядок списку 0

en: Specify the color for the list row 0
uk: Вкажіть колір для рядка 0 списка

en: List Row 1
uk: Рядок списку 1

en: Specify the color for the list row 1
uk: Вкажіть колір для рядка 1 списка

en: List Border
uk: Границя списку

en: Specify the color for the list Border
uk: Вкажіть колір границі списку

en: List Details
uk: Деталі списку

en: Specify the color for the list details
uk: Вкажіть колір для деталізації списку

en: Backup database before opening
uk: Створювати резервну копію бази даних перед відкриттям

en: Select whether to create a .bak file when opening a the database file
uk: Виберіть, чи створювати резервну копію бази даних перед відкриттям

en: Stock Quote Web Page
uk: Сторінка котировок цінних паперів

en: General
uk: Загальні

en: View Options
uk: Переглянути опції

en: Colors
uk: Кольори

en: Others
uk: Інше

en: Enter the payee name to be added or make edits to an existing payee name
uk: Вкажіть назву одержувача, щоб добавити або редагуйте існуючу назву

en: Add a new payee name
uk: Добавити нову назву одержувача

en: Change the name of an existing payee
uk: Змінити назву існуючого одержувача

en: Delete the selected payee. The payee cannot be used by an existing transaction.
uk: Видалити одержувача. Одержувач не може використовуватись у існуючій транзакції.

en: Select the currently selected payee as the selected payee for the transaction
uk: Вибрати цього одержувача для використання в транзакції

en: Payee with same name exists
uk: Одержувач з таким іменем вже існує

en: Payee is in use
uk: Одержувач використовується

en: QIF Import
uk: Імпорт з QIF

en: Choose QIF data file to import
uk: Вкажіть файл данних QIF для імпорту

en: Line :
uk: Стрічка :

en:  incorrect QIF line type
uk: Невірний тип стрічки QIF

en: Importing account type :
uk: Імпортується тип рахунку :

en:  account name
uk:  назва рахунку

en:  cannot process Account Types yet
uk:  немає можливості обробляти Типи Рахунків на даний момент

en: Adding payee
uk: Добавляємо одержувача

en:  invalid amount, skipping.
uk:  невірна сумма, пропускаємо

en: Date is empty,
uk: Дата пуста,

en: Transaction Type is empty
uk: Тип транзакції пустий

en: Amount is empty
uk: Сума пуста

en: Category is empty, marking transaction as Unknown category
uk: Категорія пуста, використовуєм Невідому категорію

en:  transactions imported from QIF
uk:  транзакцій імпортовано з  QIF

en: Remove
uk: Видалити

en: Stock Investment Details
uk:  Цінні Папери детально

en: Held At
uk: Зберігаються в

en: Enter the name of the financial institution where the investment is held
uk: Вкажіть назву фінансової установи де зберігаються цінні папери

en: Specify the purchase date of the stock investment
uk: Вкажіть дату придбання цінного паперу

en: Stock Name
uk: Назва паперу:

en: Enter the stock company name
uk: Введіть назву компанії що випустила цінний папір

en: Symbol
uk: Символ

en: Enter the stock symbol (optional)
uk: Введіть символ цінного паперу (необов'язково)

en: Number of Shares
uk: Кількість часток

en: Enter number of shares held
uk: Вкажіть кількість часток що вами утримуються

en: Purchase Price
uk: Ціна придбання

en: Enter purchase price for each stock
uk: Вкажіть ціну придбання для кожного цінного паперу

en: Commission
uk: Коміссія

en: Enter any commission paid
uk: Вкажіть комісію, якщо вона була сплачена

en: Current Price
uk: Поточна ціна

en: Enter current stock price
uk: Вкажіть поточну ціну цінного паперу

en: Enter notes associated with this investment
uk: Введіть нотатки, пов'язані з цією інвестицією

en: Choose Investment Account
uk: Виберіть інвестиційний рахунок

en: Invalid purchase price entered
uk: Вказано невірну ціну придбання

en: Invalid commission entered
uk: Вказано невірну комісію

en: Gain/Loss
uk: Дохід/Втрати

en: New Stock Investment
uk: Новий Цінний папір

en: Edit Stock Investment
uk: Редагувати Цінний папір

en: Delete Stock Investment
uk: Видалити Цінний папір

en: Stock Investments:
uk: Цінні папери:

en: &New Stock Investment
uk: &Новий Цінний папір

en: &Edit Stock Investment
uk: &Редагувати Цінний папір

en: &Delete Stock Investment
uk: &Видалити Цінний папір

en: Do you really want to delete the stock investment?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цінний папір

en: Confirm Stock Investment Deletion
uk: Підтвердження видалення цінного паперу

en: Specify to whom the transaction is going to or coming from
uk: Вкажіть де проходить чи звідки ця транзакція

en: Select From Account
uk: Вкажіть рахунок З

en: Select To Account
uk: Вкажіть рахунок На

en: Specify the account from which the transfer is occurring
uk: Вкажіть рахунок з якого виконується переведення

en: Specify the order of fields in the CSV file
uk: Вкажіть порядок полів в CSV-файлі

en: Amount(+/-)
uk: Сума (+/-)

en: SubCategory
uk: Підкатегорія

en: Transaction Number
uk: Номер Транзакції

en: Don't Care
uk: Не перейматись

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Add CSV field
uk: Добавити поле CSV

en: CSV Field
uk: Поле CSV

en: CSV Import
uk: Імпорт з CSV

en: Choose MM.NET CSV data file to import
uk: Виберість файл MM.NET CSV для імпорту

en:  imported OK.
uk: Іморт успішний.

en: Total Lines : %d 
    Total Imported : %d
    
    Log file written to : %s.
    
    Imported transactions have been flagged so you can review them.
uk: Всього стрічок : %d.
    Всього імпортовано : %d
    
    Лог файл записано до: %s.
    
    Імпортовані транзакції було відмічено, можете їх переглянути

en: Import from CSV
uk: Імпорт з CSV

en: No Account available! Cannot Export!
uk: Нема Рахунка! Експорт неможливий !

en: Choose Account to Export from:
uk: Виберіть рахунок для експорту

en: CSV Export
uk: Експорт до CSV

en: Choose CSV data file to Export
uk: Виберіть файл данних CSV для експорту

en:  missing date, skipping.
uk:  немає дати, пропускаємо.

en:  missing payee, skipping.
uk:  немає одержувача, пропускаємо.

en:  missing transaction type, skipping.
uk:  немає типу транзакції, пропускаємо.

en:  missing amount, skipping.
uk:  немає суми, пропускаємо.

en: one of the following fields: date, payee, transaction type, amount strings is empty, skipping
uk: одне з наступних полів: дата, одержувач, тип транзакції, сума пусте, пропускаємо

en:  unrecognized transaction type, skipping.
uk:  невідомий тип транзакції, пропускаємо.

en: Total Lines : %d.
    Total Imported : %d
    Log file written to : %s.
    
    Imported transactions have been flagged so you can review them.
uk: Всього стрічок : %d.
    Всього імпортовано : %d
    Лог файл записано до: %s.
    
    Імпортовані транзакції було відмічено, можете їх переглянути

en: Please verify that the CSV file from MMEX.NET contains only one account!
uk: Будь-ласка впевніться, що файл CSV з MMEX.NET містить лише один рахунок !

en:  missing category, skipping.
uk:  відсутня категорія, пропускаємо.

en:  One of the following fields: date, payee, transaction type, amount, category strings is empty, skipping
uk: Одне з наступних полів: дата, отриммувач, тип транзакції, кількість, назва категорії пусте, пропускаємо

en:  invalid date, skipping.
uk:  невірна дата, пропускаємо.

en: Entry
uk: Запис

en:  is invalid.
uk: невірний

en: Invalid Entry
uk: Невірний запис

en: New/Edit Asset
uk: Нове майно/Редагувати

en: Budget Year Editor
uk: Редактор Бюджетного року

en: Currency Manager
uk: Управління валютами

en: View File Contents
uk: Проглянути вміст файлу

en: Filter Transactions
uk: Фільтр транзакцій

en: Base Currency for account
uk: Базова валюта для рахунку

en: 
    Specify the base (or default) currency to be used 
    with the database. You can change the 
    currency associated with each account if needed.
uk: 
    Вкажіть базову (або по замовчуванню) валюту яка буде  
    використана у базі даних. Ви можете змінити валюту 
    що асоційована з кожним рахунком при необхідності.

en: Base Currency Not Set
uk: Базову валюту не встановлено

en: Name of the Account
uk: Назва рахунку

en: 
    Specify a descriptive name of the account. This most commonly 
    is the name of the financial institution where the account is held. 
    For example 'ABC Bank'.
uk: 
    Вкажіть описове ім'я для рахунка.Зазвичай це 
    ім'я фінансової установи де відкрито цей рахуно. 
    Наприклад, 'Банк АБВ '.

en: Account Name Invalid
uk: Назва рахунку невірна

en: Type of Account
uk: Тип Рахунку

en: 
    Investment accounts are specialized accounts that only 
    have stock/mutual fund investments associated 
    with them.
uk: 
    Інвестиційні рахунки це спеціалізовані рахунки які 
    пов'язані з інвествиціями у цінні папери/паєві фонди

en: Base Account Currency Not set.
    Set that first using tools->options menu and then add a new account
uk: Базова валюта рахунку Не встановлена.
    Спочатку встановіть її використовуючи меню Інструменти->Опції а потім добавляйте новий рахунок

en: Expenses
uk: Витрати

en: Options Dialog
uk: Діалог Опцій

en: Total
uk: Всього

en: From:
uk: З:

en:  To:
uk: На:

en: Month
uk: Місяць

en: Summary of Assets
uk: Підсумок по майну

en: Summary of Stocks
uk: Підсумок по цінним паперам

en: Transaction List
uk: Список транзакцій

en: Total Amount:
uk: Загальна сумма:

en: New/Edit Transaction
uk: Нова транзакція/Редагувати

en: Universal CSV Importer Dialog
uk: Діалог Універсального CSV імпортеру
